O nas

Sprzedaż wymaga kompleksowych działań, ponieważ nawet najlepsze produkty i usługi potrzebują promocji.

W tym celu przychodzi kreatywna agencja MarketingToruń.pl. Przemyślana identyfikacja wizualna firmy, która pozwoli na utrwalenie w pamięci klientów twojej marki, sprecyzowana reklama oraz utrzymanie pozytywnych relacji na linii firma-klient. To nasza specjalność!

Ważne by twoja marka wyróżniała się na tle konkurencji. MarketingTorun.pl zajmuje się zleceniami dla małych i dużych firm. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie. Analizujemy jego branżę i staramy się zaproponować narzędzie marketingowe dopasowane do indywidualnych potrzeb.
Nasze działania opieramy na zasadach uczciwości, kreatywności i solidności. Nasz zespół dopełni wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Misją naszej firmy jest tworzenie kreatywnych produktów i usług marketingowych pozwalających na zwiększenie rozpoznawalności naszych partnerów.

Młodość, kreatywność i pasja te cechy wyróżniają nasz zespół. Efektywność i skuteczność każdego projektu zależą od współpracy i zaangażowania całego teamu. Nasze produkty i usługi tworzone są przez i dla ludzi, bo w marketingu najważniejszy jest człowiek. Sekretem podejmowanych działań jest dopasowanie form przekazu do konkretnych odbiorców.